فرفره تبلیغاتی

فرفره یک ابزار تبلیغاتی پرهیجان، نشاط آور و زیباست، کمتر کودکی است که از آن استقبال نکند و خوشش نیاید که آنرا بدست بگیرد، بدود و با چرخیدن آن دچار هیجان نشود. بنابر این وقتی این کالا تا این حد میتواند برای مخاطب هیجان انگیز باشد، براحتی نمیتوان از آن چشم پوشی کرد. فرفره های آماده ۱۲مدل عروسکی کارتونی است که در یک بسته هزار عددی تعبیه شده و کامل است.

وقتی از فرفره های آماده استفاده میکنید، می توانید برای تبلیغ خود بر روی یکی از پره ها لیبل تبلیغات خود را بچسبانید در زیر نمونه های لیبل زده شده قرار داده شده است.

تعداد سفارش

برای طرحهای اختصاصی حداقل ۱۲ هزارعدد می‌بایست سفارش داده شود، و تا ۶ طرح متنوع میتوانید سفارش دهید که از هر طرح ۲ هزار عدد چاپ شود. این شیوه برای افرادی که دارای چند برند یا لوگو هستند طرح جالبی است و در بعضی موارد هم چند موسسه یا رستوران برای مقرون به صرفه بودن، با هم همکاری میکنند و برایشان قیمت آن بسیار مناسب در می‌آید.

فرفره های تبلیغاتی در ۱۲ طرح کارتونی و عروسکی است . و کارتن های آن شامل هزارعدد است که تشکیل شده از هزارعدد فرفره ۸ پره هزار عدد دسته به همراه گیره و پیم مخصوص.

برای استفاده از فرفره های آماده میتوان یک لیبل ۳۵ در ۳۵ میلیمتری بصورت رنگی یا سیاه و سفید بر روی یکی از پره ها چسبانید. فرفره سفارشی با آرم و متن و رنگ و لوگوی اختصاصی برای سفارش فرفره با طرح اختصاصی حداقل سفارش ۱۲ هزار عدد است که میتواند در ۶ طرح و یا رنگ متنوع سفارش داده شود.

زمان انجام سفارش حدود ۱۵ روز کاری است.

نحوه منتاژ فرفره تبلیغاتی