چگونه برای محصولات و خدمات خود تبلیغات موثر و کم هزینه داشته باشیم؟

راه های موثر و کم هزینه برای تبلیغات محصولات و خدمات

این روزها که درتمام دنیا و بخصوص در ایران با بهرانهای اقتصادی و تورمهای کم سابقه روبرو هستیم، باید فکری کنیم و کشتی های آسیب دیده اقتصادی خود را به ساحل برسانیم. برای شرکت های بزرگ و مطرح راهها و ابزارهای تبلیغاتی بسیاری وجود دارد که از تیزر های تبلیغاتی شهری گرفته تا آگهی های رادیویی و تلویزیونی و امثال آن موثر است ،

البته به شرط آنکه از عهده بودجه سنگین آن بر بیایند.

گروههای تولیدی کوچک  و حتی متوسط از عهده چنین تبلیغات و هزینه های هنگفت آن بر نمی آیند،

پس چاره چیست؟

یک مهد کودک یا حتی یک رستوران معممولی یا یک مغازه کوچک لباسفروشی نه میتواند آگهی و تیزر برای تبلیغات خود بدهد، و نه میتواند در نمایشگاههای صنفی و حرفه ای شرکت کند، چرا که آنهاهم مستلزم هزینه های زیادی است.

پس اینگونه فعالان اقتصادی چه بکنند؟

آیا فقط با ارائه جنس خوب و ارزان و ارائه خدمات مطلوب به مشتری میتوانند موفق شوند؟

قطعا مواردی که اشاره شد در جذب مشتری و موفقیت یک فعال اقتصادی مهم و تاثیر گذار است ، اما کافی نیست. ما ابتدا اجناس یا خدمات خود را با قیمت مناسب ، مدیریت زمان، و جنس مرغوب و با دوام ارائه میکنیم، اما باید کاری کنیم که مشتری وقتی از محصول و یا کار ما راضی شد، این. رضایت در ذهنش باقی بماند و اگر مجددا خواست همان سفارش را تکرار کند سراغ ما بیاید و به سمت. رقبای ما نرود، پس چه کنیم که پس از اینکه. ضایت مشری را جلب کردیم او را برای خود نگهداریم و باز هم اجناس یا خدمات خو را به او ارائه دهیم؟

قطعا در اینگونه موارد تبلیغات ارزان و به ظاهر کوچک میتواند نام و یاد ما را در ذهن و حافظه موبایل و دفتر تلفن مشتریها. حفظ کند و اگر نگوییم صد درصد حد اقل ۷۰ تا ۸۰ در صد اینگونه تبلیغات پاسخ مثبت داده است.

اجناس تبلیغاتی پیشنهادی ما

این شرکت هدیه نگین بیش از  ۳۰ سال است که مشغول فعالیت در زمینه اشانتیونها و ابزا. تبلیغاتی است. از بین صدها قلم اجناس تبلیغاتی  تنها تعدادی از آنها را بیش ازدیگران مفید و موثر  تشخیص داده ایم،  و بر روی این اجناس فعالیت خود را گسترش داده ایم.

اجناس پیشنهادی و مورد نظر ما به شرح زیر است :

آفتابگیر عینکی اتومبیل

این محصول همانند یک بیلبورد تبلیغاتی موثر است و سالها قابل استفاده است.

بادکنک تبلیغاتی

این محصول ارزان و دوست داشتنی برای تمام اصناف مناسب است، از مهد کودکها تا اصناف مختلف و رستورانها و کلینیکها تا استفاده در نمایشگاهها و غیره.

فرفره تبلیغاتی

فرفره برای کودکان یک اسباب بازی مهیج و محرک و یک سرگرمی بینظیر است.

با چاپ فرفره به نام محل تجاری خود ‌و توزیع گسترده آن، نام برند خود ذا به قلب خانواده وارد کنید.

کلاه پارچه ای تبلیغاتی

این محصول نیز برای شرکتها و موسسات اقتصادی بسیار خوب است ضمن اینکه برای کارکنان مراکزی مانند رستورانها برای پرسنل خود و ارائه به دیگران و همچنین هدیه از طرف تولید کنندگان قطعات خودرو  و متعلقات آن بسیار مفید و موثر است.

اجناس دیگری هم هست که فقط فهرست وار به آنها شاره میشود.

خودکار . ساعت دیواری و مچی تبلیغاتی.  ست کمربند و جاسوئیچی چرمی.  خطکش تبلیغاتی.  تیشرت تبلیغاتی.

badkunak.com